برنامه مطالعاتی توسعه بیمارستان دکتر شریعتی با 150 تخت در دست اقدام است

  • PDF

رئیس بیمارستان دکتر شریعتی مشهد، گفت: برنامه مطالعاتی، نقشه برداری و بودجه بندی فاز دوم این مرکز در حال انجام است؛ که در صورت تائید نهایی حدود 150 تخت به بیمارستان اضافه و پروژه ظرف سه سال انجام خواهد شد.

به گزارش وب دا؛ دکتر قرائی در حاشیه نشست تاسیس بخش اعصاب بیمارستان دکتر شریعتی مشهد، تصریح کرد: یکی از مشکلات استان کمبود تخت نورولوژی، متخصصین و مراکز دارای این بخش است؛ که در این راستا تلاش داریم بیمارستان دکتر شریعتی در غرب شهر را به بخش اعصاب مجهز کنیم.

وی خاطر نشان کرد: در این راستا دو پزشک نورولوژیست را به کارگیری و هسته اولیه کار را بنا گذاشته ایم و امیدواریم در ماه های آینده در فاز یک؛ بخش ها را توسعه و قسمت های مورد نیاز را به وجود آوریم و در فاز دو و سه به عنوان مرکز آموزشی و درمانی؛ اورژانس های نورولوژی را پوشش دهیم.

دکتر قرائی از ساخت بخش ICU بالغین خبر داد و گفت: این بخش به زودی به بهره برداری خواهد رسید و در کنار آن بخش آزمایشگاه بازسازی و توسعه داده می شود. بخش بستری ژنرال که بسیار قدیمی و قدمت 65 ساله دارد بازسازی، سیستم های تهویه با استفاده از هواسازهای مختلف تجهیز و اتاق عمل ژنرال نیز در آینده بازسازی خواهد شد.

رئیس بیمارستان دکتر شریعتی بیان داشت: در اعتبار بخشی سال 94 بیمارستان دکتر شریعتی توانست برای اولین بار به عنوان بیمارستان درجه یک شناخته شود  و تلاش داریم در اعتبار بخشی سال 95 با توجه به این که نسل سوم اعتبار بخشی بوده و فضا بسیار متفاوت است همچنان مقام خود را حفظ کنیم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار