روزانه هزار بیمار در دانشکده دندانپزشکی مشهد پذیرش می شوند

  • PDF

معاون اداری و مالی دانشکده دندانپزشکی مشهد گفت: این دانشکده طبق آخرین ارزیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جزو سه دانشکده برتر در سطح کشور شناخته شده است.

دکتر رضا زارع محمودآبادی افزود: هم اکنون دانشکده های دندانپزشکی شهید بهشتی، تهران و مشهد سه دانشکده برتر این حوزه در ایران هستند.

وی ادامه داد: دانشکده دندانپزشکی مشهد با سابقه 50 سال فعالیت هم اینک یکی از بزرگترین، معتبرترین و قدیمی ترین دانشکده های دندانپزشکی در ایران می باشد که در فضایی به مساحت 16 هزار متر مربع فعالیت دارد.

معاون اداری و مالی دانشکده دندانپزشکی مشهد گفت: سالانه 100 دانشجوی جدید در این دانشکده پذیرش می شوند که 25 نفر آنها مربوط به رشته های تخصصی هستند.

وی رشته های تخصصی دایر در دانشکده دندانپزشکی مشهد را شامل 'آسیب شناسی دهان، فک و صورت، رادیولوژی دهان، فک و صورت، جراحی دهان و فک صورت، درمان ریشه، پریودنتیست، پروتزهای دندانی، دندانپزشکی کودکان، ارتودنسی، بیماریهای دهان و تشخیص، دندانپزشکی جامعه نگر و دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی' برشمرد.

دکتر محمودآبادی افزود: کلینیک ویژه این دانشکده دندانپزشکی مشهد نیز به عنوان بزرگترین مجموعه در نوع خود، بیشترین تعداد مراجعه کنندگان را در بین کلینیکهای ویژه دانشکده های دندانپزشکی کشور دارد.

وی ادامه داد: در کلینیک ویژه دانشکده دندانپزشکی خدمات تخصصی توسط دندانپزشکان در رشته های تخصصی مختلف به مردم و مراجعان در نوبت عصر ارائه می شود.

معاون دانشکده دندانپزشکی مشهد گفت: روزانه هزار بیمار در دانشکده دندانپزشکی مشهد پذیرش می شوند که نیمی از آنها در کلینیک ویژه این دانشکده و در نوبت عصر خدمات رسانی می شود. وی تعداد یونیتهای فعال در دانشکده دندانپزشکی مشهد را نیز 200 یونیت دندانپزشکی عنوان کرد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.