اعلام جزئیات سانحه واژگونی اتوبوس در محور چناران به قوچان

  • PDF

سانحه رانندگی و واژگونی اتوبوس در محور چناران –قوچان موجب فوت و مصدومیت 28 نفر شد.

به گزارش وب دا، در پی سانحه رانندگی و واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری  در ساعت 3.58 دقیقه بامداد در محور چناران- قوچان که از ساری عازم تربت جام بود موجب مصدومیت 24 نفر و متاسفانه  فوت4 نفر از هموطنان  شد.

به محض اطلاع از وقوع سانحه رانندگی به اورژانس 115، دو دستگاه آمبولانس از شهرستان چناران و سه دستگاه آمبولانس به همراه یک اتوبوس آمبولانس از مشهد به محل اعزام و مصدومان به بیمارستان های ثامن الائمه(ع) چناران و طالقانی مشهد انتقال داده شدند.

بر اساس  این گزارش 9 تن از مصدومان این سانحه رانندگی به وسیله اتوبوس آمبولانس  مشهد و 7 نفر توسط آمبولانس برای ادامه درمان از بیمارستان ثامن الائمه(ع) به بیمارستان طالقانی مشهد منتقل شدند و در حال حاضر در این مرکز بستری هستند.  

همچنین بر اساس اعلام دکتر رجب پور مدیر شبکه بهداشت و درمان چناران هشت نفر از مصدومان این سانحه که به بیمارستان ثامن الائمه(ع) این شهرستان اعزام شده بودند پس از ارائه خدمات اولیه، با حال عمومی مناسب از بیمارستان ترخیص شدند.

وی گفت: با هماهنگی انجام شده با فرمانداری شهرستان چناران، قرار است این تعداد از هموطنان به وسیله یک دستگاه مینی بوس به محل زندگی خود انتقال یابند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار