نجات جان 4 مادر باردار در سرماي زير 12 درجه و برف سنگين شهرستان چناران

  • PDF

با تلاش  نیروهای اورژانس 115 شبکه بهداشت و درمان چناران، جان 4  مادر باردار ساکن در مناطق روستایی و برف گیر  این شهرستان نجات یافت.

به گزارش وب دا، مدیر شبکه بهداشت و درمان چناران اظهار داشت: در پی اعلام به مرکز اورژانس این شهرستان از يک گاوداري در بالاتر از روستاي سرآسياب و روستاهاي ملي ، سیدآباد و يک مرغداري در حوالي گاوترنا مبنی بر نزدیک شدن به وضع حمل مادران باردار، تیم های اورژانس 115 به محل اعزام شدند.

دکتر رجب پور اظهار داشت: در ماموریت روستای سرآسیاب، به علت برف سنگین مسیر جاده ای مسدود شده بود که با تلاش پرسنل اورژانس 115 و هلال احمر در ساعت 8 شب و در سرماي 12 درجه سانتي گراد زير صفر مادر باردار به بيمارستان منتقل شد و در شرایط مناسب فرزندش در بیمارستان ثامن الائمه(ع) متولد شد.

وی افزود:  3 مادر باردار دیگر نیز از روستاهاي ملي ، سیدآباد و يک مرغداري در حوالي گاوترنا در ساعات مختلف شبانه روز به بيمارستان منتقل شدند و بر اساس پیگیری های انجام شده در حال حاضر شرایط مادران و نوزادان مناسب است.

در کنار اين تلاش ارزشمند، پرسنل اورژانس 115 موفق شدند  14 ماموريت ديگر که شامل موارد قلبي ، اختلال هوشياري ، تشنج ، تنگي نفس و ... رابا وجود شرایط نامساعد جوی و جاده ای با موفقیت انجام دهند.   

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار