حوادث چهارشنبه پایانی سال 58 مصدوم برجای گذاشت

  • PDF

حوادث چهارشنبه پایانی سال، موجب انتقال 58 نفر به مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد شد.

به گزارش وب دا، رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه به منظور ارائه خدمات مناسب به حادثه دیدگان چهارشنبه پایانی سال، تمامی پایگاه های شهری و جاده ای زیر پوشش دانشگاه در آماده باش کامل بودند اظهار داشت: از ساعت 12 روز سه شنبه تا ساعت 9 صبح امروز، 58 نفر به وسیله آمبولانس اورژانس 115 و یا به طور شخصی به مراکز درمانی زیر پوشش منتقل شدند.

شهرام طاهر زاده خاطر نشان کرد: قطع یک انگشت دست آقای 31 ساله و مجروح شدن دو نیروی پلیس که در پی پرتاب نارنجک دست ساز به داخل خودرو دچار مجروحیت شده بودند از جمله حوادث ویژه این روز بوده است.

وی تصریح کرد: از مجموع حادثه دیدگان مراسم چهارشنبه پایانی سال، سوختگی با 21 مورد بیشترین علت مراجعه به مراکز درمانی بوده است و پس از آن خراشیدگی، شکستگی، پارگی و یا بریدگی،آسیب به سر و صورت و چشم از دیگر علل مراجعه به شمار می رود.

رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: بیمارستان طالقانی مشهد با 19 مورد بیشترین میزان مراجعه را داشته است.

وی افزود: امسال 9 مورد حادثه چهارشنبه پایانی سال در شهرستان ها رخ داد که شهرستان کاشمر با 5 مورد بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده است. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار