بازدید رئیس دانشگاه از بیمارستان شهید کامیاب مشهد

  • PDF

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به همراه جانشین و دبیر کمیته بهداشت و محیط زیست خدمات سفر استان از بیمارستان شهید کامیاب مشهد(امدادی) بازدید کرد.

به گزارش وب دا؛ صبح امروز دکتر مصطفی مهرابی بهار به همراه دکتر سید مرتضی احتشام فر در ادامه بازدیدهای نوروزی خود از بیمارستان آموزشی، پژوهشی و درمانی شهید کامیاب مشهد بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید که از دفتر مدیریت پرستاری بیمارستان صورت گرفت دکتر مهرابی بهار و دکتر احتشام فر با حضور پای میز سفره هفت سین برای کادر پرستاری سالی پر از خیر و برکت را آرزو و از تعداد بیماران بستری و سرپایی بیمارستان در طول دو روز گذشته اطلاعاتی را جویا شدند.

 در ادامه دکتر ملکی ؛مدیر بیمارستان امدادی گفت: بیمارستان امدادی مشهد با توجه به تروما بودن در همه ایام سال آمادگی ارائه خدمات درمانی مناسب به بیماران در حجم بالا را داراست.

وی تصریح کرد: در ایام عید نوروز و دیگر تعطیلات حجم کاری در بیمارستان امدادی مشهد نه تنها کمتر نمی شود بلکه گاه به یک و نیم برابر افزایش پیدا می کند؛ بنابراین همه بخش های بیمارستان فعال و بخش پشتیبانی اورژانس نیز آمادگی ارائه خدمات درمانی مناسب را در صورت بروز حوادث دارا می باشد.

مدیر بیمارستان شهید کامیاب افزود: خوشبختانه در دو روز ابتدایی ورود به سال جدید حجم بیماران بسیار کم و نسبت به سال قبل کاهش چشمگیری داشته است که این امر نشان دهنده رشد فرهنگ رانندگی در مردم  است.

مخاطبان گرامی برای دریافت تصاویر این بازدید می توانند به اینجا مراجعه کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار