بیمارستان هاشمی نژاد برای ارائه خدمات در ایام نوروز در آمادگی کامل است

  • PDF

کاهش هزینه های بستری مهمترین دستاورد برنامه تحول در بیمارستان شهید هاشمی نژادرئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به همراه جانشین و دبیر کمیته بهداشت و محیط زیست خدمات سفر استان از بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد بازدید کردند.

به گزارش وب دا؛  دکتر مهرابی بهار به همراه دکتر سید مرتضی احتشام فر از بخش های مختلف بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد دیدن و توصیه های لازم جهت ارائه خدمات درمانی مناسب به بیماران در ایام عید نوروز سال 96 را بیان کردند.

 دکتر جواد توتیان؛ رئیس بخش اورژانس بیمارستان شهید هاشمی نژاد، در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از روند خدمات به بیماران گفت: شب گذشته 75 بیمار سرپایی و بستری به بخش سوانح بیمارستان مراجعه کرده اند که این تعداد در حدود 24 ساعت گذشته به 200 بیمار در بخش سوانح رسیده است؛ که حدود یک سوم از این تعداد بستری و دیگر افراد به صورت سرپایی مورد درمان قرار گرفته اند.

وی به آمادگی بیمارستان شهید هاشمی نژاد در ارائه خدمات درمانی مناسب به بیماران زائر و مجاور اشاره کرد و ابراز داشت: بیمارستان دارای طب اورژانس، رزیدنت های سال یک، دو و سه ، عضو هیئت علمی 24 ساعته، پزشک داخلی مقیم، بخش های اطفال، زنان، جراح مغز اعصاب آنکال و ... است و مشکلی از جهت انتقال بیماران از اورژانس به بخش ها وجود ندارد.

در ادامه این دیدار که از بخش پرستاری بیماستان شهید هاشمی نژاد مشهد صورت گرفت، دکتر محمد تقی حسینی نژاد، گفت: با توجه به این که شهر مشهد در ایام عید باستانی نوروز بسیار پر ازدحام و بیمارستان شهید هاشمی نژاد نیز در نزدیکی حرم مطهر امام رضا(ع) قرار دارد انتظار ازدحام بیماران را پیش بینی کرده و با تکمیل تجهیزات و افزایش تعداد نیروهای خود تلاش داریم تا در درمان مناسب بیماران موفق عمل کنیم.

دکتر حسینی نژاد بیان داشت: با افزایش تعداد نیرو در بخش پرستاری، تعداد پرستاران در هر شیفت از هفت نفر به هشت نفر و در شیفت های شب از 10 نفر به 11 نفر افزایش پیدا کرده است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.