افزایش کیفیت خدمات از مهمترین برنامه های سال جاری معاونت درمان

  • PDF

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه بازدیدهای ستاد خدمات سفر زائران دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گفت: از 25 اسفندماه سال گذشته برنامه ستاد نوروزی و خدمات سفر دانشگاه کار خود را آغاز کرده است.

به گزارش وب دا، دکتر شاپور بدیعی ادامه داد: در تلاش هستیم تا در این برنامه کلیه مدیران معاونت درمان را مسئولانه در خدمت زائران قرار دهیم و بر این اساس توانسته ایم در همین مدت کوتاه تمامی بیمارستان های دانشگاه را یک دور کامل بازدید و توصیه های لازم را بیان کنیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، تاکید کرد: در این دید و بازدیدها نقطه نظرات مختلف همکاران بیان شد و در نهایت کیفیت بالای ارائه خدمات در سال جدید با توجه به زحمات واحدهای مختلف دانشگاه و تلاش وزارت بهداشت در بحث هتلینگ و... را خواهیم داشت.

دکتر بدیعی به اولین روز از فروردین سال 95 اشاره کرد و بیان داشت: در این روز نیز پر انرژی و در حضور دکتر مهرابی بهار به انجام بازدیدهای ستاد نوروزی اقدام کرده و به پایگاه اورژانس جاده ای به آباد، مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی شهرستان گلبهار و بیمارستان طالقانی مشهد سر زده ایم.

وی اظهار داشت: در این بازدید ها تلاش شد تا وضعیت موجود بررسی و در صورت وجود مشکلات در مسیر رفع آن اقدام کنیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، خاطر نشان کرد: شب گذشته نیز در یک حرکت ضربتی کلیه بیمارستان های مشهد را تا ساعت سه بامداد مورد بازبینی قرار داده و به لطف خدا شرایط در تمامی بیمارستان ها بسیار خوب مشاهده شد.

دکتر بدیعی ضمن آرزوی اینکه هیچ فردی در سال 96 بیمار و دچار سانحه نشود، متذکر شد: سال جدید را به همه دوستان تبریک و به همکاران خود خداقوت عرض می کنم.

وی اضافه کرد: در ایامی که بسیاری از مردم و مشاغل در استراحت به سر می برند همکاران بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به شدت در تلاش جهت تامین سلامتی مردم هستند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گفت: بسیاری دیگر از تلاش گران در دیگر نهادها مانند پلیس راه، هلال احمر و ... نیز تلاش خود را در این ایام جهت داشتن سفری سالم و راحت برای مردم انجام می دهند که به این عزیران نیز سال جدید را تبریک می گویم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.