تولد نوزاد عجول در آمبولانس اورژانس 115 طرقبه و شاندیز

  • PDF

نوزادی که زمان تولدش فرا رسیده بود، هنگام انتقال از روستای زشک به بیمارستان توسط پرسنل اورژانس 115 شهرستان طرقبه شاندیز بدنیا آمد.

به گزارش وب دا، پس از تماس با اورژانس، تکنسینهای اورژانس 115 شهر شاندیز بلافاصله به محل اعزام شدند و طبق گزارش این مأموران، آمبولانس در راه بیمارستان شریعتی بود که با توجه به بعد مسافت و شرایط نامناسب مادر باردار و فرا رسیدن زمان زایمان، این امر توسط پرسنل اورژانس در آمبولانس انجام شد.

 مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اظهار داشت : کارشناسان اورژانس 115 شهرستان توانستند نوزاد را به سلامت به دنیا آورند و تمام اقدامات درمانی را برای این مادر و فرزند انجام دهند و آنها را با شرایط سلامت پایدار به بخش زایمان بیمارستان شریعتی منتقل کردند.

 دکتر صحی زاده گفت : با عنایت به پیگیری های واحد سلامت خانواده این شبکه و اهمیت مراقبتهای  مادران پر خطر در پیشگیری از بروز مرگ آنان، نجات جان مادر باردار خانم 30ساله ، G1،38 هفته ،ادیکت که به تازگی در روستای زشک ساکن شده  بود در دستور کار قرار گرفته است.

وی بیان داشت: با تلاش همکاران اورژانس،نوزاد با وزن 2 کیلو و25گرم متولد شده است.

وی افزود:  طی تماس گرفته شده با همکاران بخش زنان ، حال عمومی مادر مناسب بوده به سلامتی مرخص شده اند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار