بازدید معاون درمان دانشگاه از چند مرکز درمانی زیر پوشش

  • PDF

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد  به منظور بررسی روند ارائه خدمات،از چند مرکز درمانی زیر پوشش بازدید کرد.

به گزارش وب دا، دکتر بدیعی در ادامه نظارت و بررسی روند ارائه خدمات در تعطیلات نوروزی از مراکز درمانی امید، مهر،دکتر شیخ و خاتم الانبیاء (ص) بازدید نمود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه این بازدید ها اظهار امیدواری کرد: در سال جدید خدمت رسانی به بیماران باهمت و دقت بیشتر انجام پذیرد تا رضایت بیماران بیشتر جلب گردد.

دکتر بدیعی با صحبت با چند تن از بیماران وهمراهیان  بیمارستان امید در جریان مشکلات آنان قرارگرفت ودستور لازم جهت پیگیری ورفع آن صادر نمود .

وی با حضور در اورژانس  بیمارستان مهرضمن بازدید از دفتر گزارش کار خدمات پرستاری ، تجهیزات و داروهای اورژانسی راملاحظه و تذکرات لازم را در این خصوص یاد آور شد.

دکتر بدیعی در ادامه دربیمارستان فوق تخصصی کودکان دکتر شیخ حضور یافت و ضمن عیادت از کودکان بیمار ازتمامی بخشهای اورژانس ،بستری ، دیالیز و شیمی درمانی بازدید نموده و درجریان نحوه ارائه خدمات درمانی قرارگرفت .

معاون درمان با پزشکان متخصص کلینیک ویژه این بیمارستان گفتگو نمود واز حضور آنان در ایام نوروز تشکر کرد .

دکتر بدیعی همچنین از بخشهای اورژانس و بستری بیمارستان فوق تخصصی چشم خاتم الانبیاء (ص)  بازدید و در جریان روند ارائه خدمات قرار گرفت. 

مخاطبان برای دریافت تصاویر این بازدیدها می توانند به اینجا مراجعه کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.