حضور مسئولان دانشگاه بر بالین حادثه دیدگان سانحه رانندگی مشهد-باغچه

  • PDF

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جمعی از مسئولان این دانشگاه با حضور در مراکز درمانی زیر پوشش این دانشگاه در جریان روند ارائه خدمات به حادثه دیدگان سانحه رانندگی زنحیره ای مشهد-باغچه قرار گرفتند.

به گزارش وب دا، در پی تصادف زنجیره ای چندین خودرو 59 مصدوم حادثه  به مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتقل شدند که در این رابطه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهدگفت : دراین حادثه  ۵۲  مصدوم   به بیمارستان های امدادی،طالقانی ،شهید هاشمی نژاد و امام رضا(ع) منتقل شدند و مصدومین توسط کادر درمانی مدیریت شده و پس از انجام اقدامات اولیه در بخش ها بستری شدند.

دکتر بدیعی ادامه داد : بر اساس بررسی های میدانی صورت گرفته،خوشبختانه  بیشتر مصدومین و همراهیان، از نحوه خدمت رسانی راضی بودند .

معاون درمان با حضور در بیمارستان شهید کامیاب ضمن تقدیر از مدیر بیمارستان، سوپروایزر، پزشکان، پرستاران و سایر کادر درمانی بر ارایه خدمات حداکثری و مطلوب، به مصدومین تاکید نمود و حضور تیم های سلامت روان برای دلجویی و آرام سازی آسیب دیدگان  تصادف زنجیره ای مشهد را غنیمت شمرد.

در ادامه دکتر ملکی مدیر بیمارستان شهید کامیاب گفت : علاوه برارائه خدمات درمانی لازم به بیماران ، تعداد ۶۰ پرس غذای برای همراهیان تهیه شد و برای افرادی که نیاز به اسکان داشتند تمهیدات لازم انجام گرفته است.

گفتنی است در این حادثه،31 نفر از مصدومان در بیمارستان امدادی ،21 نفر در بیمارستان طالقانی ،4 نفر دربیمارستان هاشمی نژاد و 3 نفر در بیمارستان امام رضا (ع) بستری و تحت مراقبت هستند و پزشکان و متخصصین آنکال و مقیم ، پرستاران و تیم پزشکی درنهایت دقت وباصبوری تمام به درمان بیماران پرداختند.

مخاطبان برای دریافت تصاویر این گزارش می توانند به اینجا مراجعه کنند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار