ارائه خدمات پاراکلینیکی به بیش از 60 هزار نفر دربیمارستان قائم(عج)

  • PDF

رییس مرکز آموزشی پژوهشی درمانی قائم(عج) از ارائه خدمات به بیش از دو هزار و 400 نفر طی تعطیلات نوروزی خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر داستانی اظهارداشت: از 25 اسفند تا کنون دو هزار و 461 نفر در قالب بیماران قلبی، مغز و اعصاب، داخلی، زنان و مامایی به این مرکز مراجعه نموده اند که از این تعداد یک هزار و 824 نفر بستری و تحت درمان قرار گرفتند.

وی خاطر نشان کرد: همچنین 47 بیمار نیز در بخش های مراقبت ویژه بستری شده اند.

رییس بیمارستان قائم (عج) ارائه خدمات پاراکلینیکی به بیش از 44 هزار نفر از مجاوران و 18 هزار نفر از زائران را از دیگر اقدامات این مرکز برشمرد.

دکتر داستانی افزود: انجام 226 عمل غیر اورژانس ، 77 عمل اورژانسی و 61 مورد زایمان طبیعی وسزارین از دیگر اقدامات این مرکز به شمار می رود.

وی تاکید کرد:در  تعطیلات نوروزی  بخش های اورژانس، داروخانه ، آزمایشگاه ، اتاق عمل و کلیه واحدهای درمانی و پاراکلینیکی در 24 ساعت شبانه روزفعال بوده  به فعالیت خود ادامه می دهند .

رییس مرکز آموزشی پژوهشی درمانی قائم(عج) انجام752 مورد سی تی اسکن ، 411مورد ام ارای ، 45 مورد اکو ، 63 مورد آندوسکوپی ، 20 مورد برونکوسکوپی ، 745 مورد سو نو گرافی ، 976 مورد گرافی و 82 مورد سی تی آنژیوگرافی را از دیگر اقدامات برشمرد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار