ارائه خدمات به بیش از یک هزار بیمار در بیمارستان جدید حضرت زهرا(س)

  • PDF

از زمان آغاز بهره برداری از بیمارستان حضرت زهرا(س) فریمان تا کنون به بیش از یک هزار بیمار خدمات درمانی ارائه شده است.

به گزارش وب دا، مدیر شبکه بهداشت و درمان فریمان با بیان اینکه این بیمارستان 24 اسفند با حضور وزیر بهداشت درمان و آمورش پزشکی به بهره برداری رسید اظهار داشت: در این مدت به بیش از یک هزار بیمار خدمات ارائه شده است که از این تعداد 46 نفر بستری شده اند و 31 مورد زایمان طبیعی و سزارین بوده است.

دکتر پاینده خاطر نشان کرد: این بیمارستان در قالب بخش های دیالیز ،جراحی، داخلی (زنان ،مردان)،CCU، ICU ،زایشگاه، NICU ،اطفال، اتاق عمل، ،ارتوپدی ،اورژانس و آزمایشگاه  به مراجعین خدمات ارائه می دهد.

وی به خدمات اورژانس پیش بیمارستانی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: در این مدت اورژانس 115

جاده ای سنگ بست،فرهادگرد، جاده بالابند  و شهری فریمان در آمادگی کامل بودند و  تا کنون  114 ماموریت انجام شده که 3مورد آن انتقال مادر باردار پرخطر بوده است.

انجام بیش از یک هزار و 400 مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی فریمان

مدیر شبکه بهداشت و درمان فریمان در ادامه از بازدید از یک هزار و 400 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی در این شهرستان در قالب طرح سلامت نوروزی خبر داد و اظهار داشت: در قالب این طرح تا کنون بیش از یک هزار و 700 کیلوگرم مواد غذایی غیر قابل مصرف در این شهرستان کشف و ضبط شده است.

دکتر پاینده، انجام یک هزار و 100 مورد کلرسنجی آب شرب در مناطق شهری و روستایی، معرفی 28 واحد متخلف تهیه و توزیع مواد غذایی به مراجع قضایی، و پیگیری 8 مورد شکایت مردمی ثبت شده در سامانه 190 از دیگر اقدامات برشمرد.

وی با اشاره به فعال بودن 5 مرکز بهداشتی درمانی این شهرستان اظهار داشت: در این مدت به 142 بیمار توسط پزشکان مراکز خدمات ارائه شده است. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار