بازدید استاندار خراسان رضوی از بیمارستان تخصصی اطفال دکتر شیخ

  • PDF

استاندار خراسان رضوی ضمن بازدید از بیمارستان تخصصی اطفال دکتر شیخ از اجرای طرح آموزش و ادامه تحصیل کودکان مبتلا به سرطان توسط معلمان آموزش و پروش نیز دیدن کرد.

به گزارش وب دا، در ابتدای این بازدید، رییس بیمارستان دکتر شیخ در خصوص توانمندی ها ، عملکرد و خدمات بیمارستان و آموزش به بیماران بستری گزارشی را ارائه داد.

علی رضا رشیدیان در حاشیه ی این بازید ضمن تقدیر از اجرای طرح آموزش تحصیلی کودکان مبتلا به سرطان و بستری در بیمارستان دکتر شیخ اظهار داشت: برنامه ریزی برای تداوم تحصیل کودکان لازم التعلیم امری ضروری است.

وی افزود:  طرح آموزش و ادامه تحصیل کودکان مبتلا به سرطان علاوه بر این که مانع از افت و عقب ماندگی تحصیلی این دانش آموزان می شود؛ افزایش امید به زندگی را در آنان تقویت می کند.

استاندار خراسان رضوی با تجلیل از مرحوم دکتر شیخ، و تمامی پزشکان درد آشنایی که راه آن فقید را ادامه دادند و همچنین خیران و سازمان های مردم نهاد که در این مسیر حرکت می کنند؛ خاطر نشان کرد: طی دولت یازدهم اقدامات خوبی برای تامین زیر ساخت های حوزه ی سلامت در کشور و استان صورت گرفته است.

رشیدیان تصریح کرد: دو بیمارستان برای درمان کودکان مبتلا به سرطان در مشهد در حال ساخت است که یکی از این مجموعه ها در آینده ی نزدیک به بهره برداری می رسد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار