راه اندازی بیمارستان های جدید موفقیت در حوزه اشتغال را به دنبال خواهد داشت

  • PDF

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: راه اندازی و تجهیز بیمارستان های جدید در مناطق زیر پوشش از اولویت های معاونت درمان دانشگاه در سال جدید است که با رسیدن به این مهم، در حوزه اشتغال بر اساس شعار سال موفق خواهیم بود.

به گزارش وب دا؛ دکتر شاپور بدیعی در خصوص اهمیت شعار سال 96 و عمده برنامه های این معاونت در سال جدید، گفت: مقام معظم رهبری با این راهنمایی، همه افراد کشور را به سمت اولویت اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال سوق دادند.

وی ادامه داد:  معاونت درمان به عنوان پیکره بزرگی از دانشگاه ارتباط بسیار زیادی با مسائل متفاوت در سطوح مختلف دارد که امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی از این پتانسیل در راستای شعار سال مقام معظم رهبری استفاده کنیم.

دکتر بدیعی اضافه کرد: در تلاش هستیم تا در راستای ارائه خدمات مناسب تر با کیفیت و کمیت بهتر سال خوبی را آغاز و در راستای راه اندازی و تجهیز بیمارستان های جدید دانشگاه گام های اساسی برداریم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مهمترین نکته در سال جاری؛ راه اندازی بیمارستان های جدید دانشگاه و به کار گیری نیروی انسانی مورد نیاز است که موفقیت ما را در راستای اشتغال بر اساس شعار سال به دنبال خواهد داشت.

وی به اهمیت تجهیزات پزشکی به عنوان مقوله ای هزینه بر در جهان امروز اشاره و اظهار داشت: در راستای تجهیز بیمارستان های تاره به بهره برداری رسیده و در دست بهره برداری؛ امید داریم بتوانیم با برنامه ریزی از خدمات افرادی که در داخل کشور توانایی تولید تجهیزات بیمارستانی با کیفیت را دارا هستند استفاده و علاوه بر حمایت از توان داخلی نیازهای درمانی دانشگاه را نیز رفع کنیم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.