بازدید مشاور وزیر بهداشت از بیمارستان حضرت زهرا(س) فریمان

  • PDF

مشاور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از بیمارستان حضرت زهرا(س) شهرستان فریمان بازدید کردند.

به گزارش وب دا، دکتر علامه مشاور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دکتر بدیعی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد به همراه دکتر ریحانی مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی و جمعی از مسئولان و کارشناسان به منظور بررسی روند خدمات رسانی به بیماران از بیمارستان جدید حضرت زهرا(س) فریمان بازدید کردند.

در این برنامه، مسئولان ضمن عیادت از بیماران بستری در بخش های بیمارستان حضرت زهرا(ع) در جریان روند خدمات رسانی به بیماران و مراجعین قرار گرفتند.

در ادامه این بازدید دکتر پاینده مدیر شبکه بهداشت و درمان فریمان، گزارشی از اقدامات انجام شده و همچنین کمبودها و مشکلات این مرکز ارائه داد.

در پایان به منظور بهبود وضعیت خدمت رسانی ،دکتر بدیعی در خصوص اختصاص متخصص و دکتر ریحانی در مورد تامین نیروی انسانی فنی و پشتیبانی مورد نیاز این بیمارستان قول مساعد دادند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار