بیمارستان فوق تخصصی کودکان اکبر قطب روماتولوژی کودکان و نوجوانان شرق کشور

  • PDF

به منظور گسترش خدمات تخصصی به زائران و مجاوران بارگاه منور حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، بخش روماتولوژی بیمارستان فوق تخصصی کودکان اکبر افتتاح شد.

به گزارش وب دا، استادیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد و فوق تخصص روماتولوژی کودکان و نوجوانان در خصوص راه اندازی و آغاز به کار بخش روماتولوژی این بیمارستان گفت: با عنایت ویژه حضرت رضا (ع) و حمایت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی مشهد، بخش روماتولوژی کودکان و نوجوانان همزمان با ولادت امام رضا (ع) افتتاح و نسبت به پذیرش بیماران با اختلالات  روماتیسمی شامل مشکلات اسکلتی و عضلانی ، واسکولیت ها  ، کلاژن واسکولار و ...  اقدام می شود.  

دکتر عبدالرضا ملک، خاطر نشان کرد: باتوجه به انتقال کامل بخش روماتولوژی کودکان و نوجوانان  بیمارستان امام رضا (ع) به این مرکز از این پس باتوجه به ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مراجعه کنندگان، بیمارستان فوق تخصصی کودکان اکبر قطب روماتولوژی اطفال در شمال شرق کشور خواهد بود.

گفتنی است در این مرکز ، کودکان و نوجوانان تا سن 18 سال پذیرش و خدمات درمانی به صورت بستری و سرپایی در کلینیک فوق تخصصی روماتولوژی به آنها ارائه می گردد و بیماران می توانند با شماره گیری 05-38713800 و یا با مراجعه به درمانگاه جهت دریافت نوبت اقدام نمایند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار