آغاز فعالیت هفتمین هیات مدیره سازمان نظام پزشکی

  • PDF

همزمان با سراسر کشور فعالیت هفتمین هیات مدیره سازمان نظام پزشکی مشهد و شهرستان های کاشمر، قوچان، درگز، تایباد و خواف نیز آغاز شد.

به گزارش وب دا، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این نشست ضمن قدردانی از تلاش های هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات هفتمین هیات مدیره سازمان نظام پزشکی، گزارشی از اقدامات انجام شده پیش و پس از انتخابات ارائه نمود.

دکتر شاپور بدیعی افزود: بیش از 14 هزار و 365 نفر  عضو سازمان نظام پزشکی، واجد شرایط رای دادن بودند که از این تعداد دو هزار و 425 نفر در این انتخابات مشارکت داشتند.

وی مشارکت اعضای سازمان نظام پزشکی مشهد را 17 درصد اعلام کرد و اظهار امیدواری نمود در دوره های بعدی مشارکت اعضای سازمان افزایش بیشتری داشته باشد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، تعداد داوطلبان در این دوره از انتخابات را 67 نفر عنوان کرد و گفت:

در این دوره ۱۷ نفر از داوطلبان شامل ۱۰ پزشک، دو دندانپزشک، دو داروساز، یک متخصص علوم آزمایشگاهی، یک ماما و یک کارشناس پروانه دار گروه پزشکی بیشترین آراء ماخوذه را به خود اختصاص دادند.

 دکتر بدیعی افزود: در شهرستانهای دیگر تعداد اعضای هیات مدیره نظام پزشکی ۱۱ نفر شامل شش پزشک و بقیه اعضا است.

وی سازمان نظام پزشکی را حلقه اتصال نظام سلامت عنوان و اظهار امیدواری کرد: در این دوره از انتخابات نیز مشارکت و همکاری اعضا در راستای هماهنگی بیشتر و ارائه خدمات مناسب به مردم بیش از پیش باشد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار