بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان لقمان حکیم شهرستان سرخس

  • PDF

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان لقمان حکیم شهرستان سرخس بازدید کرد.

به گزارش وب دا، دکتر سید حسن هاشمی با حضور در بیمارستان لقمان حکیم شهرستان سرخس ضمن بررسی روند اجرای برنامه تحول نظام سلامت، از بخش های این بیمارستان نیز بازدید کرد.

در این بازدید دکتر هاشمی از بخش های داخلی، جراحی، مراقبت های ویژهCCU و اورژانس دیدن کرد و اقدامات انجام شده در این بخش ها را مورد بررسی قرار داد.

وزیر بهداشت همچنین با حضور بر بالین بیماران بستری در بیمارستان لقمان حکیم، ضمن عیادت و بررسی روند درمان آنان، برای بیماران از خداوند منان طلب شفای عاجل نمود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان سرخس در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه با اجرای برنامه تحول نظام سلامت ضریب اشغال تخت بیمارستان 50 تختخوابی لقمان حکیم از 57.1 به 86 درصد افزایش یافته است خاطر نشان کرد: در صورت افزایش ظرفیت این بیمارستان به 96 و یا 164 تختخوابی می توان چارت سازمانی این بیمارستان را ارتقا داد و خدمات درمانی نیز گسترش یابد.

دکتر علی بیگی با اشاره به اقدامات انجام شده در قالب برنامه تحول نظام سلامت تصریح کرد: در قالب این برنامه، ضمن کاهش هزینه های بستری و ارتقا هتلینگ بیمارستان، درصد عمل های سزارین نیز 12 درصد کاهش یافته است.

مخاطبان برای دریافت تصاویر به اینجا مراجعه نمایند.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار