افتتاح بلوک زایمانی بیمارستان هاشمی نژاد همزمان با 714 پروژه در کشور

  • PDF

همزمان با 714 پروژه  در سراسر کشور، بلوک زایمانی  و اتاق های LDR  بیمارستان شهید هاشمی نژاد در راستای اجرای سیاستهای جمعیتی ابلاغی مقام معظم رهبری و برنامه تحول نظام سلامت اجرا شده است به بهره برداری رسید.

به گزارش وب دا، در قالب این برنامه که به صورت همزمان در سراسر کشور با مرکزیت شهرستان فسا از طریق ویدئو کنفرانس با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، هشت اتاق LDR (واحد اختصاصی زایمان) در بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد نیز به بهره برداری رسید.

در مراسم افتتاح این طرح، دکتر مهرابی بهار رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر مدقق معاون درمان، جمعی از معاونین و مدیران این دانشگاه حضور داشتند. 

بلوک زایمان بیمارستان شهید هاشمی نژاد در قالب هشت اتاق LDR (واحد اختصاصی زایمان) با زیر بنای 500 متر مربع  و با هزینه بیش از 550 میلیون تومان ساخته شده  و با اجرای این طرح، امکان حضور همراه مادر در تمام مراحل زایمان با رعایت حفظ حریم خصوصی فراهم شده است.

در طرح تحول نظام سلامت، رایگان شدن، ترویج زایمان طبیعی و کاهش سزارین، یکی از بسته های خدمتی وزارت بهداشت  و در همین راستا دانشگاه علوم پزشکی مشهد است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار