پانزدهمین جشنواره قرآنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می‌شود

  • PDF

پانزدهمین جشنواره قرآنی با رویکرد زندگی مومنانه ویژه اساتید، کارکنان، همسران و فرزندان آن‌ها در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش وب دا، مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نشست توجیهی رابطان جشنواره «خانواده قرآنی» که در ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، اظهار داشت: این جشنواره که پانزدهمین دوره آن در سال جاری برگزار خواهد شد، تنها جشنواره‌ای است که علاوه بر اساتید و کارکنان، خانواده‌های آن‌ها را نیز پوشش می‌دهد.

حجت الاسلام دکتر طباطبایی با اشاره به  برگزاری موفق جشنواره قرآنی در سال‌های گذشته خاطر نشان کرد: با حمایت مسئولان و به‌ ویژه  رییس دانشگاه ، جشنواره فوق هم اکنون به عنوان الگویی در دیگر مراکز دانشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی هدف از برگزاری پانزدهمین جشنواره خانواده قرآنی را توجه ویژه به خانواده بزرگ دانشگاه و ایجاد تحولات اخلاقی و رفتاری بر پایه معارف ناب قرآنی دانست و افزود: در این راستا تلاش خواهیم کرد که با ارائه محتوایی به روز و متناسب با نیاز و خلاهای موجود در فضای خانوادگی کارکنان به تحقق این هدف و انس بیشتر مخاطبان با مبانی قرآنی کمک کنیم.

حجت‌الاسلام دکتر طباطبایی با اشاره به فعالیت پانزده ساله‌ جشنواره قرآنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، از این جشنواره به عنوان یکی از پرسابقه‌ترین جشنواره‌های قرآنی و الگویی شاخص در سطح دانشگاه‌های کشور یاد کرد و گفت: مهمترین افتخار این جشنواره حضور اساتید و کارکنان به همراه خانواده‌های آنان در بخش‌های مختلف است که ثمرات مثبت این جشنواره را در سطحی وسیع‌تر و در بین همه افراد خانواده کارکنان شاهد بودیم و در نهایت این امر به عملکرد مطلوب کارکنان در فضای سازمانی و روابط بهتر آنان با ارباب رجوع نیز کمک خواهد کرد.

وی همچنین به آمار بالای شرکت‌کنندگان در جشنواره سال گذشته اشاره کرد و افزود: در حالی‌ که میانگین حضور در جشنواره‌های قرآنی دانشگاه‌های کشور بین هزار تا ۳ هزار است، در چهاردهمین جشنواره قرآنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیش از ۷هزار شرکت‌کننده حضور داشتند که آماری بی نظیر و قابل توجه است.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛ بر لزوم ارتباط منسجم و مستمر رابطان قرآنی با مسئولان جشنواره در فرایند اطلاع رسانی و اجرای برنامه‌های جشنواره تاکید و خطاب به رابطان جشنواره ابراز کرد: همه شما که در فرایند نام نویسی یک خانواده قدم برمی‌دارید مصداق یک معلم قرآنی هستید و به طور قطع از آثار معنوی اقدامات خود در این مسیر برخوردار خواهید شد.

گفتنی است، نام نویسی پانزدهمین جشنواره قرآنی با رویکرد زندگی مومنانه ویژه همه اساتید، کارکنان، همسران و فرزندان آن‌ها بوده از ۲۰ خردادماه از طریق نشانی NAHAD.MUMS.AC.IR آغاز شده و تا اول تیرماه ادامه دارد البته امکان نام نویسی حضوری توسط رابطان نیز فراهم شده است و علاقه‌مندان در مجموع می‌توانند در سه رشته شرکت کنند.   

یادآور می‌شود، پانزدهمین جشنواره قرآنی در سه بخش آوایی، کتبی و هنری و در رشته‌های ترتیل، حفظ، اذان، فرازخوانی، قصه‌گویی کتابخوانی، عکاسی، نقاشی و خوشنویسی برگزار شده است که آیین آختتامیه آن ۱۲ مردادماه برگزار خواهد شد.

مخاطبان برای دریافت تصاویر این گزارش می توانند به اینجا مراجعه کنند. 

 

نظرات   

# شرکت در جشنواره قرانیافسانه زینل زاده قوچانی 1396-03-31 08:42
تقاضای شرکت در بخش کتبی جشنواره را دارم
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول
# پاسخ. 1396-04-01 10:56
نقل کردن افسانه زینل زاده قوچانی:
تقاضای شرکت در بخش کتبی جشنواره را دارم

شما میتوانیدبه رابط قرآنی و یا مسئول روابط عمومی واحد خود مراجعه فرمایید.
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار