ششم الی نهم مهر ماه برگزاری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت در مشهد

  • PDF

بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور، ششم الی نهم مهر ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

به گزارش وب دا، این جشنواره در هفت بخش شفاهی، کتبی، کتاب خوانی، پژوهشی، فناوری، ادبی و هنری برگزار می شود که برگزیدگان تمامی بخش های جشنواره بجز بخش شفاهی مشخص شده اند و دانشگاه علوم پزشکی مشهد، میزبان برگزاری بخش شفاهی و تقدیر از تمامی برگزیدگان قسمت های مختلف جشنواره و اجرای اختتامیه است.

به همین منظور نشست ستاد اجرایی ستاد اجرایی بیست و یکمین جشنواره قرآن وعترت دانشگاههای علوم پزشکی کشور با حضور با حضور دکتر بحرالعلوم رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت ، درمان وآموزش پزشکی ،دکتر ابراهیمی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه ،صالح مقدم مدیر دانشجویی و جمعی از مسئولان و کارشناسان این مجموعه برگزار شد.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ضمن بیان توضیحاتی در خصوص نحوه برگزاری جشنواره  اظهار داشت: هماهنگی های لازم جهت برگزاری جشنواره صورت گرفته و کارشناسان بصورت فعال در حال تدارک مقدمات برگزاری جشنواره هستند.

صالح مقدم ضمن اشاره به کارهای فوق برنامه ای که در نظر گرفته شده افزود: برای شرکت کنندگانی که در خلال برگزاری جشنواره، وقت آزاد دارند برنامه های تفریحی از جمله تفرجگاهها و مراکز خرید در نظر گرفته شده است

دکتر بحرالعلوم رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت ، درمان وآموزش پزشکی  ضمن اشاره به برگزاری مراسم شبی با قرآن در خلال جشنواره ، ادامه داد: جوایز شرکت کنندگان در سه بخش افتتاحیه ، مراسم شبی با قرآن و اختتامیه اهدا می گردد.

هماهنگی با صدا و سیما، حضور خبرنگاران مفدا و وبدا ، ایسنا ، ایکنا و باشگاه خبرنگاران جوان و نیز رادیو قرآن و شبکه قرآن از اقدامات انجام شده جهت پوشش خبری جشنواره می باشد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار