تقدیر وزیر بهداشت از مجید مجیدی کارگردان فیلم محمد رسول الله (ص)

  • PDF

 وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در مراسم افتتاحیه بیست ‌و یکمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور از مجید مجیدي، فیلمنامه‌نویس و کارگردان سینما، تقدیر نمود.

به گزارش وب دا، در بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، دکتر حسن هاشمی از مجید مجیدی چهره شاخص سینمای ایران در عرصه کارگردانی که جوایز داخلی و خارجی متعددی از جشنواره‌های مختلف دریافت کرده تجلیل نمود.

در مراسم تجلیل از مجید مجیدی مهندس رشیدیان استاندار خراسان رضوی، دکتر فراهانی معاون دانشجویی فرهنگی وزارت بهداشت، دکترمهرابی بهار رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز حضور داشتند. 

تندیس و لوح تقدیر مجید مجیدی توسط محسن رمضانی بازیگر فیلم سینمایی رنگ خدا به وی اهدا شد. 

مجیدی در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از حضور در این مراسم معنوی و مشهد مقدس اظهار داشت: وزیر بهداشت در میان جامعه هنری، چهره ای فرهیخته ومحبوب است و توجه ویژه ای در زمینه درمان و سلامت  فعالان این حوزه دارد.

وی با اشاره به اینکه انقلاب ما انقلاب فرهنگی بوده است اما در واقع به خوبی به آن پرداخته نشده است خاطر نشان کرد: اگر توفیقی در عرصه های هنری است تنها عشق و علاقه ای است که هنرمندان نسبت به کشور و مردم دارند. 

مجید مجیدی کارگردان بین‌المللی سینمای ایران، ساخت فیلم‌های سینمایی «محمد رسول الله (ص)»، «بچه‌های آسمان»، «رنگ خدا»، «پدر» و ... را در کارنامه خود دارد.

گفتنی است:بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و با حضور حدود 900 نفر از فعالان عرصه قرآنی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، ششم الی نهم مهر ماه در حال برگزاری است. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار