وزیر بهداشت، دانشگاه های علوم پزشکی در اجرای برنامه های قرآنی سرآمد هستند

  • PDF

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی در اجرای برنامه ها و فعالیت های قرآنی در سطح کشور سرآمد هستند.

به گزارش وب دا، دکتر سید حسن هاشمی در مراسم افتتاح بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور که به  میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در تالار ابن سینا برگزار شد خاطر نشان کرد: بر اساس گزارشی که در شورای انقلاب فرهنگی ارائه شده است دانشگاه های علوم پزشکی در حوزه فعالیت های قرآنی موفق عمل کرده اند که این امر جای قدردانی از مسئولان و معاونین فرهنگی و نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها دارد.

وی تصریح کرد: درقالب برنامه پنج ساله که در این حوزه تدوین شده است اگر در امر ترویج و تبلیغ  همراه با شناخت کامل تلاش کنیم به طور حتم وظیفه دینی و اخلاقی خود را انجام داده ایم.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: فعالیت در حوزه فرهنگ و برنامه های قرآنی، سرمایه گذاری برای انقلاب و کشور است و همه باید در این مسیر همراهی کنند.

دکتر سید حسن هاشمی با اشاره به برگزاری بیست و یک دوره جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه های علوم پزشکی کشور  افزود: جای بسی افتخار است که  چهره های نورانی که دل های آنان همراه با معرفت با قرآن آشناست در دانشگاه های علوم  پزشکی کشور حضور دارند و فعالیت می کنند.

وی اظهار امیدواری کرد: قرآن کریم در زندگی روزمره همه مردم به ویژه زندگی سیاسیون بیش از پیش وارد شود. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.