کسب رتبه سوم دانشگاه علوم پزشکی مشهد در جشنواره قرآن و عترت

  • PDF

دانشگاه علوم پزشکی مشهد، در بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور، موفق به کسب عنوان سوم شد.

به گزارش وب دا، بیست‌ویکمین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، شرکت‌کنندگان در گروه‌های سه‌گانه استادان، کارکنان و دانشجویان، برگزار شد، دانشگاه علوم پزشکی مشهد با کسب 5 عنوان برتری در بخش کتبی، پژوهشی، ادبی، هنری ،فناوری و نغمات آئینی و هفت عنوان برتری در بخش آوایی(حفظ، قرائت، ترتیل و تحقیق)، رتبه سوم این جشنواره را کسب کرد.

بر این اساس، در بخش آوایی(حفظ، قرائت، ترتیل و تحقیق)،در بخش حفظ کل قرآن کریم، و در گروه کارکنان سید فاضل فاضلی رتبه نخست را در میان دانشگاه های علوم پزشکی کشور به خود اختصاص داد. همچنین در گروه دانشجویان، خانم زینب آذرخشی ریحانی رتبه دوم را از آن خود نمود.

دربخش تحقیق و در گروه اساتید، مهدی غلامی مقدم رتبه دوم و در گروه کارکنان بهزاد کوچی رتبه نخست را کسب کردند.

در گروه دانشجویان و در حفظ 10 جزء علیرضا پیوندی نجار رتبه نخست و در حفظ 5 جزء قرآن کریم، امیر حسین ضيایی رتبه دوم را کسب کردند.

همچنین گروه مدیحه سرایی شهید دیالمه به سرپرستی سید مجتبی میر جلیلی و عضویت کاظم خموش، امیر حسین ضیایی، حسین سقر و حامد ابراهیمی رتبه نخست را در بخش مدیحه سرایی کسب نمود.

در بخش کتبی، پژوهشی، ادبی، هنری ،فناوری و نغمات آئینی نیز در بخش طراحی پوستر صدیق زنده دل رودی در گروه دانشجویان رتبه سوم، شبنم محمدی در گروه اساتید و در بخش آشنایی با احادیث اهل بیت(ع) رتبه دوم، سید مجتبی میر جلیلی در گروه کارکنان و در بخش دعا و مناجات رتبه نخست، زهرا ریحانی در گروه دانشجویان و در بخش تلخیص کتاب رتبه نخست و مرضیه بسکابادی در گروه اساتید و در بخش آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم رتبه دوم را کسب نمودند. 

{jcomments on}