دیدار صمیمی مسئولان دانشگاه با خانواده معظم شهیدان

  • PDF

همزمان با ماه محرم و به مناسبت روز امر به معروف و نهی از منکر، جمعی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با خانواده معظم شهدا دیدار کردند.

به گزارش وب دا، مسئولان دانشگاه علوم پزشکي مشهد در ديداري صميمي و معنوي بمناسبت پازدهم مهرماه روز امربه معروف و نهي از منکر با شعار«همه در سلامت نهاد خانواده و زنان مسئوليم» به منظور تجليل از خانواده شهدا ، در منزل اين عزيزان حاضر و از صبر و پايداري آنان قدرداني کردند.

در اين ديدار ها که مسئول نهاد نمايندگي ولي فقيه در دانشگاه، معاون دانشجويي و فرهنگي دانشگاه، مشاور اجرايي رییس دانشگاه، مشاور امور بانوان رياست دانشگاه، قائم مقام معاون درمان دانشگاه، مدير ستاد شاهد و ايثارگر دانشگاه، فرمانده بسيج کارکنان دانشگاه و جمعي ديگر از مسئولان حوزه هاي ستادي، درماني و بهداشتي دانشگاه حضور داشتند، بر رشادتها و جانفشاني شهدا تأکيد شد.

همچنین از سوی رييس دانشگاه علوم پزشکی مشهد  نيز با اهداي لوح يادبود و سپاس به خانواده شهدا از مقام شهدا تجليل شد.

دکتر مهرابي بهار در قسمتي از پيام خود آورده است: شهيد مشعل فروزان و شمع پرفروغ بشريت است که بخاطر رسيدن به هدف والا و مقدس خويش با قلبي آکنده از عشق به معبود و بدور از هرگونه لذايذ و زيبايي هاي دنيوي، خون پاک و مطهرش را برروي زمين جاري ساخته تا در دشت پهناور و ديار عاشقان، نهال سبز حق و حقيقت و دانه هاي سپيد شرف و انسانيت را بارور سازد.

مخاطبان گرامی برای دریافت تصاویر این دیدار به اینجا مراجعه کنید. 

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.