برگزیدگان مسابقات قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی مشهد تجلیل شدند

  • PDF

مراسم تقدیر از 150 برگزیده دانشگاه علوم پزشکی مشهد در جشنواره بیست و یکم مسابقات قرآن و عترت دانشگاههای علوم پزشکی در مشهد برگزار شد.

به گزارش وب دا،مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: 400 نفر از دانشجویان، اساتید و کارکنان این دانشگاه در بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاههای علوم پزشکی که نهم مهر ماه به میزبانی مشهد برگزار شد شرکت کردند.

دکتر شاکری افزود: این مسابقات در رشته های حفظ کل قرآن کریم، پنج جزء، 10 جزء، 20 جزء، قرائت، ترتیل و تفسیر موضوعی در کنار بخشهای هنری و تذهیب و نیز بخش ادبی شعر و قرآن برگزار شد.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی گفت: خوشبختانه این جشنواره باعث شده فعالیت‌های قرآنی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد نهادینه شود و اقبال دانشجویان و علاقه‌مندان به عرصه فعالیت‌های قرآنی گسترش پیدا کند.

وی ادامه داد: هفته قرآن و دانشگاه موجب توجه ویژه جامعه دانشگاهی به معارف نورانی اسلام و قرآن می شود و این آیین نیز در شروع هفته قرآن و دانشگاه برگزار شد.

دکتر شاکری در خصوص هفته قرآن و دانشگاه عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی مشهد به عنوان پرچم‌دار فعالیت‌های قرآنی در سطح مشهد، آغازکننده هفته قرآن و عترت در دانشگاه‌ها است و در این هفته برنامه‌های مختلفی در سطح واحدهای زیر پوشش برگزار می شود.

وی افزود: برگزاری مسابقات قرآنی و میز قرآن در دانشکده پزشکی، بهداشت و پیراپزشکی از جمله فعالیت‌های درنظرگرفته شده در این هفته است؛ بیشترین هدف ما از این اقدامات شناسایی دانشجویان فعال درعرصه قرآن، پرکردن اوقات فراغت دانشجویان با برنامه‌های قرآنی و انجام برنامه‌های جامعی در طول سال تحصیلی است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار