برپایی نمایشگاه مجازی دستاوردهای دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

نمایشگاه مجازی دستاوردها و افتخارات دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حوزه های مختلف به منظور ماندگاری اقدامات و امکان بازدید همگان از آن، در سایت این دانشگاه برپا شده است.

به گزارش وب دا، این نمایشگاه با استفاده فناوری سه بعدی تصویربرداری در قالب غرفه هایی همچون اختراعات، افتخارات،دست ساخته های هنری کارکنان و اعضای هیات علمی،دانشگاه در گذر تاریخ، پیوند اعضاء،ارائه گزارش از عملکرد دانشکده ها، شبکه های بهداشتی و درمانی ، بیمارستانها و مدیریت ها و معاونت های دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد به نشانی http://www.mums.ac.ir/newmums/images/Virtual_Exhibition/build.html  راه اندازی شده است.

نمایشگاه دستاوردها و افتخارات دانشگاه علوم پزشکی مشهد، همزمان با هفته روابط عمومی و ارتباطات در ساختمان قرشی دانشگاه در قالب 24 غرفه برپا شده بود و با توجه به استقبال دانشگاهیان از این نمایشگاه، به منظور ایجاد فرصت بازدید همگان از آن، راه اندازی نمایشگاه مجازی در دستور کار روابط عمومی دانشگاه قرار گرفت و به اجرا در آمد.

این نمایشگاه به گونه ای طراحی شده است که قابلیت به روز رسانی داشته و اعضای هیات علمی دارای محصولات دانش بنیان و یا دانشگاهیان و واحدهای زیر پوشش در صورت دارا بودن آثار هنری و دیگر موارد مرتبط می توانند دستاوردها و آثار خود را در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار دهند.

همچنین به منظور دسترسی آسان دانشگاهیان و مخاطبین عمومی سایت ،روابط عمومی دانشگاه، اقدام به راه‌اندازی گالری فیلم و گالری عکس نموده‌است که از این پس مخاطبین می توانند جدیدترین  عکس‌ها و فیلم های خبری را در این بخش(http://www.mums.ac.ir/newmums/)  ملاحظه نمایند.

این گالری‌ها امکان دانلود و ذخیره فیلم‌ها و عکس‌ها را نیز فراهم کرده است. 

مخاطبان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارسال آثار می توانند به شماره 38713634 تماس و یا درخواست و سوال خود را به رایانامه این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار