برگزاری همایش سالانه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه

  • PDF

همایش سالانه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه  علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

به گزارش وب دا، این همایش با حضور دکتر مهدی ابراهیمی معاون امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ، عابدین عابدی مقدم رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ، دکتر علیرضا ابراهیمی مدیر امور شاهد و ایثارگر دانشگاه ، مدیران و دبیران شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه ی 9 کشوری و جمعی از دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.

مدير امور شاهد و ايثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این مراسم هدف از برگزاري این همايش را قدردانی از برترين هاي علمي، پژوهشي و فرهنگي شاهد و ايثارگر دانشگاه عنوان کرد و اظهار داشت: يادگاران دفاع مقدس  باید الگويي براي همه دانشجويان دانشگاه باشند.

دکتر عليرضا ابراهيمي،ارتقاء سطح علمي را از اولويت هاي اصلي دانشجويان خواند و خاطر نشان کرد: اين مديريت آمادگي کامل جهت ارائه خدمات آموزشي به همه دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه را دارد.

دبير کلان منطقه 9 کشوري ستادهاي شاهد و ايثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي افزود: انتظار داريم دانشجويان شاهد و ايثارگر ارتباط بيشتر و مؤثرتري با مديريت داشته باشند تا بتوان با همفکري دانشجويان در جهت ارتقاء سطح علمي، پژوهشي و فرهنگي اقدامات مؤثري انجام داد.

تقدیر از دانشجویان برتر آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه و همچنین دانشجویان برتر کلان منطقه 9 کشوری ، اجرای مسابقه از جمله برنامه های این مراسم بود.

 

نظرات   

# شاهد وایثارگرمرادی 1395-10-26 10:01
خدا رحمت کنه شهدا رو و عزت بده به این ایثار گران که حقیقتا از جان گذشته ان
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.