فراخوان شرکت در مسابقات ورزشی جام فجر دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

به منظور گرامیداشت سی و هشتمین بهار انقلاب اسلامی، مسابقات ورزشی جام فجر در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

به گزارش وب دا، مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت:  این مسابقات در رشته های داژبال، آمادگی جسمانی، دارت، فوتبال حبابی و آمادگی جسمانی در آب ویژه بانوان و والیبال، فوتسال، آمادگی جسمانی در آب، فوتبال دستی و دارت ویژه آقایان برگزار خواهد شد.

عباس چمنیان خاطر نشان کرد: مهلت اعلام آمادگی و تحویل مدارک شرکت کنندگان در رشته های تیمی از 22 دی الی هفتم بهمن خواهد بود و برای نفرات شرکت کننده در رشته های انفرادی حداکثر تا یک روز قبل از برگزاری هر مسابقه در کمیته پذیرش مسابقات واقع در محل مدیریت تربیت بدنی دانشگاه تعیین شده است.

وی تصریح کرد: در این دوره، مسابقات خانم ها در رشته( دارت به صورت انفرادي) و (آمادگی جسمانی در آب ، داژبال ، فوتبال حبابی و آمادگی جسمانی به صورت تیمی) انجام خواهد شد.

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی، رابطین ورزشی واحدها و یا سرپرستان می توانند در ساعت اداری با شماره 38828299 داخلی 2349 خانم باغبان و یا تلفن همراه 09155092342 آقای کاظم رحیمی دبیر شورای ورزشی کارکنان تماس حاصل فرمايند.

 علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار