برگزاری مراسم یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در دانشگاه

  • PDF

مراسم یادبود آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، مجاهد نستوه و انقلابی، یار دیرین امام و رهبری،در مسجد بیمارستان قائم(عج) دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

به گزارش وب دا، این مراسم به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، سازمان نظام پزشکی، بسیج جامعه پزشکی و  جهاد دانشگاهی مشهد در مسجد بیمارستان قائم(عج) با حضور مدیران، مسئولان، اعضای هیات علمی و کارکنان برگزار شد.

در این مراسم، پس از قرائت قرآن و مداحی، حجت‌الاسلام راشد یزدی، سخنران و کارشناس مذهبی به ایراد سخنرانی پرداخت.
وی افزود: بعد از شهید، تنها درختی که خزان نمی‌پذیرد و هیچ‌وقت بی‌برگ نمی‌ماند، افرادی هستند که روی انسانیت و نوع تفکر بشر تأثیر می‌گذارند.
وی با اشاره به نقش آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در انقلاب اظهار کرد: برای هر کاری مردانی ساخته و پرداخته آن میدان هستند که کسی نمی‌تواند جای آن‌ها را پر کند، مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی هم از جمله این افراد بود و کسی نمی‌تواند جای خالی‌اش را پر کند.

یادآور می‌شود، در این مراسم جمعی از مسئولان استان و جهاددانشگاهی، اساتید و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و سایر مراکز آموزش عالی خراسان رضوی حضور داشتند.

مخاطبان برای دریافت تصاویر این مراسم می توانند به اینجا مراجعه کنند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار