تصویب سرود دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

همزمان با دهه مبارک فجر هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی مشهد، سرود این دانشگاه را به تصویب رساند.

به گزارش وب دا، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن قدردانی از حسن توجه اعضای هیات رییسه دانشگاه به پیشنهادهای روابط عمومی  اظهار داشت: این سرود که در قالب مضامین مجاورت با بارگاه منور حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)، ارزش علم، سلامت،حضور و وجود مشاهیر ارزشمند عرصه علوم پزشکی در این دانشگاه، نقش دانشگاهیان در دفاع مقدس، تلاش پژوهشگران و دانشجویان در کسب علم و دانش تهیه شده است به زودی در مراسمی رسمی توسط روابط عمومی دانشگاه رونمایی خواهد شد.

دکتر علی عماد زاده اظهار داشت:همچنین، اساس نامه موزه و مرکز اسناد دانشگاه که با همفکری و همکاری تمامی مدیران ستادی دانشگاه تنظیم شد، به تصویب هیات رییسه رسید.

وی با اشاره به اینکه بر اساس تصویب هیات رییسه، قرار است دانشگاه علوم پزشکی مشهد دارای موزه ای از آثار و دستاوردهای مفاخر دانشگاه و همچنین سیر تاریخی علوم پزشکی در استان خراسان بزرگ باشد اظهار داشت: به منظور تعیین مکان، تامین و تصویب اعتبار مورد نیاز راه اندازی موزه و مرکز اسناد دانشگاه، شورای سیاستگذاری در دانشگاه تشکیل خواهد شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، پیاده سازی سیستم دیجیتال ساینیج(اطلاع رسانی یکپارچه) را از دیگر مصوبات نشست هیات ریییسه برشمرد و گفت: بر اساس این سیستم تمامی نمایشگرهای واحدهای زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد به صورت متمرکز مدیریت شده و محتوای متناسب با هر واحد در اختیار مخاطبان و مراجعین بیمارستان ها، مراکز بهداشتی درمانی و دانشکده ها و غیره قرار می گیرد.

دکتر عماد زاده با اشاره به اینکه مدیریت این نمایشگرها از راه دور و به صورت برخط (آنلاین) خواهد بود افزود: بر اساس این مصوبه قرار است، روابط عمومی دانشگاه طرح پیشنهادی را برای تایید به رییس دانشگاه ارائه نماید.

وی در ادامه با اشاره به استفاده روز افزون شبکه های پیام رسان به ویژه شبکه های پیام رسان خارجی اظهار داشت: در این نشست مقرر شد، روابط عمومی دانشگاه ابعاد مختلف این پیام رسان ها را به ویژه در حوزه مسائل قانونی بررسی و نتیجه را برای تصویب به هیات رییسه اعلام نماید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه برای نخستین بار سیاست نامه و شیوه نامه وب سایت سازمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد توسط روابط عمومی تنظیم شد  و به تصویب هیات رییسه رسید اظهار داشت: بر اساس این شیوه نامه ، هیات رییسه دانشگاه اختیاراتی را به روابط عمومی تفویض نمود که در آن مبانی تخصصی، نوع محتوا، چیدمان و گرافیک وب سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد توسط این واحد،  مدیریت می شود.  

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار