جشنواره ورزشی حراست دانشگاه علوم پزشکی کشور به کار خود پایان داد

  • PDF

جشنواره ورزشی کارکنان حراست دانشگاه های علوم پزشکی کشور که از هفتم الی یازدهم بهمن به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد با معرفی برترین های هر رشته به کار خود پایان داد.  

به گزارش وب دا، مسئول حفاظت فیزیکی حراست دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جانشین دبیر این جشنواره اظهار داشت: این جشنواره با هدف ایجاد همدلی، شور و نشاط و دوستی و مودت در میان کارکنان حراست دانشگاه های علوم پزشکی به مدت 5 روز و در رشته های فوتسال، والیبال، دو میدانی، دارت، شنا و آمادگی جسمانی برگزار شد.

مرادی خاطر نشان کرد: این جشنواره در دو رده سنی بالای 35 سال و زیر 35 سال و با حضور 500 نفر از کارکنان حراست دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار شد که تیم های حراست قطب 9 کشور در قالب نمایندگانی از دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی خراسان شمالی، رضوی و جنوبی کارنامه درخشانی بر جای گذاشتند.

وی افزود: در این جشنواره، تیم فوتسال حراست دانشگاه علوم پزشکی مشهد موفق به کسب مقام قهرمانی و تیم والیبال دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز موفق به کسب مقام سوم شدند.

مسئول حفاظت فیزیکی حراست دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: در رشته دارت یحیی داستانی از گناباد مقام دوم و سید مهدی نظام از تربت حیدریه مقام سوم را کسب کردند.

مرادی گفت: در رشته آمادگی جسمانی در رده سنی زیر 35 سال فرشید شخصی مقام چهارم و در رده سنی بالای 35 سال حسن نبی به طور مشترک با نماینده کرمانشاه مقام پنجم را کسب کردند.

وی افزود: همچنین در رشته شنا در رده سنی بالای 35 سال سید مجید باقری سوم و در رده سنی زیر 35 سال سید علیرضا رییس السادات، چهارم شدند.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.