دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با خانواده شهید مدافع حرم

  • PDF

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جمعی از اعضای ستاد کنگره شهدای دانشجوی خراسان رضوی با خانواده شهید دانشجوی مدافع حرم، حسین هریری دیدار کردند.

به گزارش وب دا، دکتر مصطفی مهرابی بهار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، هادی باادب، رئیس سازمان بسیج دانشجویی خراسان رضوی، حجت الاسلام طباطبایی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جمعی از مسئولان سپاه امام رضا(ع) با خانواده شهید دانشجوی مدافع حرم حسین هریری دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام طباطبایی، رئیس نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن گرامیداشت یاد شهدای مدافع حرم، به پدر و مادر شهید هریری شهادت پسرشان را تبریک گفت و از خداوند خواستار علو درجات برای وی شد.

حجت الاسلام طباطبایی شهید حسین هریری را یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی خواند.

مادر شهید حسین هریری در ادامه این دیدار گفت: حسین پسری بسیار خوش اخلاق بود و به شدت به پدر و مادرش احترام می‌گذاشت.

وی توجه به مسئله محرم و نامحرمی را از دیگر ویژگی‌های شهید هریری خواند و تصریح کرد:  تاکنون نشده بود که کوچکترین ناراحتی برای من ایجاد کند همچنین در به جا آوردن نماز اول وقت بسیار کوشا بود.

در بخشی دیگر از این دیدار پدر شهید هریری گفت: حسین  متولد سال ۶۸ و دانشجوی رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه دادگستری مشهد و مسئول بازرسی قطارشهری مشهد بود.

لازم به ذکر دومین کنگره شهدای دانشجوی خراسان رضوی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد پنحم اسفند ماه برگزار خواهد شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.