همزمان با دهه مبارک فجر، اعزام 30 تیم پزشکی به مناطق کم برخوردار استان

  • PDF

همزمان با دهه مبارک فجر، 30 تیم بهداشتی و درمانی بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی به مناطق کم برخوردار اعزام شدند.

به گزارش وب دا، رییس جامعه پزشکی خراسان رضوی با بیان اینکه یکی از رویکردهای اصلی بسیج جامعه پزشکی خدمت‌رسانی به اقشار ضعیف جامعه است، اظهار داشت: به‌مناسبت دهه مبارک فجر و با هدف محرومیت‌زدایی و بالا بردن سطح بهداشت و درمان مناطق محروم، تیم های پزشکی  به سراسر استان اعزام شده‌اند.

دکتر هادی جلالی ادامه داد: این طرح با همزمان با دهه مبارک فجر آغاز شده و تا 16 بهمن‌ماه ادامه می‌یابد و مردم مناطق محروم استان می‌توانند به‌صورت رایگان از خدمات پزشکی عمومی بهره مند شوند.

رئیس بسیج جامعه پزشکی خراسان‌رضوی از استقرار 20 تیم پزشکی در شهرستان‌ها و 10 تیم در حاشیه شهر مشهد خبر داد و بیان کرد: مردم مناطق محروم می‌توانند علاوه بر خدمات رایگان پزشکی، دارو را نیز به صورت رایگان دریافت کنند.

دکتر جلالی تصریح کرد: در اجرای طرح خدمت‌رسانی به مناطق محروم استان، دانشگاه علوم پزشکی مشهد همانند گذشته همکاری خوبی داشته است و پیش‌بینی می‌شود بیش از 500 نفر تحت پوشش قرار بگیرند.

وی در زمینه مناطق استقرار تیم‌های پزشکی در حاشیه شهر مشهد گفت: 10 تیم پزشکی در نواحی بسیج حاشیه شهر مشهد و در مناطق منزل آباد، طرق، گلشهر، جاده کلات و ساختمان استقرار یافته‌اند و مردم می‌توانند به این مراکز مراجعه کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار