برگزاری مسابقات ورزشی جام فجر در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

به مناسبت گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقات ورزشی جام فجر(یادواره شهدای مدافع حرم) در دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حال برگزاری است.

به گزارش وب دا،این مسابقات در رشته های داژبال، آمادگی جسمانی، دارت، فوتبال حبابی و آمادگی جسمانی در آب ویژه بانوان و والیبال، فوتسال، آمادگی جسمانی در آب، فوتبال دستی و دارت ویژه آقایان در مجموعه ورزشی پردیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حال برگزاری است.

در مسابقات آمادگی جسمانی در آب شرکت کنندگان با یکدیگر به رقابت پرداختند و مقام های اول تا پنجم مشخص شدند.

بر اساس این گزارش،مهدی عطاران،امیرحسین نخجوانی،کامیار بزرگ نیا،جلال نیرومند و علیرضا محمدزاده رتبه های اول تا پنجم آمادگی جسمانی در آب را کسب کردند.

مسابقات والیبال و فوتسال نیز  با شرکت تیم هایی از واحدهای زیر پوشش دانشگاه در حال  برگزاری است که در پایان این مسابقات سه تیم برتر از هر رشته مشخص و از آنان تقدیر خواهد شد.

 

همچنین مسابقات دارت با حضور 90 نفر از بانوان شاغل در واحدهای زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد که در پایان الهه قنبری از بیمارستان امام رضا(ع)،مریم صدوقی از شهرک دانش و سلامت و فاطمه آشنا از دانشکده داروسازی رتبه های اول تا سوم را کسب کردند. 

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار