ارسال ۴۰۰ اثر به دومین جشنواره فرهنگی- هنری شیدایی

  • PDF

دبیر جشنواره فرهنگی- هنری شیدایی از ارسال ۴۰۰ اثر به دومین جشنواره فرهنگی- هنری شیدایی خبر داد و گفت: این تعداد آثار تقریبا هشت برابرسال گذشته است.
به گزارش وب دا،امین جوانشیر با اشاره به برگزاری دومین جشنواره شیدایی در محورهای سبک زندگی اسلامی، اقتصاد مقاومتی و سیره شهدا، گفت:   علاقمندان به شرکت در این جشنواره دربخش‌های ادبی، هنرهای صوتی و تصویری و بخش ویژه شامل تئاتر دانشجویی، فیلم کوتاه،کاریکاتور، مستند با موضوعات اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی و سیره شهدای دانشجو آثارخود را به دبیرخانه ارسال کردند.
وی بیان کرد: در این محورها حدود ۴۰۰ اثربه دبیرخانه جشنواره ارسال شده که این تعداد آثار تقریبا هشت برابر تعداد آثار سال گذشته است.
دبیر جشنواره فرهنگی- هنری شیدایی با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار به این جشنواره از 20 آبان ماه سال جاری تا 20 بهمن ماه بوده است، گفت: 9 داوراین آثار را داوری می‌کنند و از روز سه شنبه ۲۶ بهمن ماه انتخاب آثار برتر آغاز وتا پایان هفته ادامه خواهد داشت که به نفرات برتر جشنواره تندیس، لوح تقدیر و کارت هدیه داده می‌شود.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.