تشکیل شورای اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

به منظور بهره مندی مناسب از ابزارهای ارتباطی،شورای اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تشکیل شده است.

به گزارش وب دا، برخورداری از خرد جمعی، انسجام در اطلاع رسانی، تبیین خط‌مشی‌های رسانه ای، دقت و درایت در نحوه تعاملات خبری، اتخاذ تصمیم های صحیح در مواقع بحرانی و تدوین سیاست های خبری از دیگر اهداف این شورا به شمار می رود.

به همین منظور، رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حکمی دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد را منصوب کرد.

دکتر مصطفی مهرابی بهار در این حکم  دکتر علی عماد زاده مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد را با حفظ سمت به عنوان دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه منصوب نموده است.

تشکیل دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دانشگاه،تشکیل منظم جلسات شورا ،تدوین شیوه نامه اطلاع رسانی دانشگاه،رصد رسانه ای و ارائه گزارش مستمر به اعضاء شورا احصاء نقاط قابل بهبود و تهدیدات رسانه ای و تدوین دستور جلسات بر اساس آن از جمله مواردی است که در این حکم به ان تاکید شده است.

همچنین دکتر مهرابی بهار در حکمی دیگر اعضای شورای اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد را منصوب نموده است.

بر اساس این گزارش،دکتر دارابی معاون آموزشي دانشگاه ،دکتر بهرامی معاون بهداشتي دانشگاه ،دکتر تفقدی معاون پژوهشي دانشگاه،دکتر بحرینی معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه ،حجت الاسلام دکتر ابراهیمی معاون دانشجويي فرهنگي دانشگاه ،دکتر بدیعی معاون درمان دانشگاه،دکتر صابری معاون غذا و دارو دانشگاه ،مهندس واسعی مدیر حراست دانشگاه،آقای خیابانی مدیر امور حقوقی دانشگاه،دکتر شریف رضویان مدیربازرسی،ارزیابی عملکردو پاسخگویی به شکایات،دکتر تابش مدیر آمار فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه را نیز به عنوان اعضای شورای اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد منصوب نموده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این حکم اظهار امیدواری نموده است، برای ارتقاء سطح سلامت جامعه، برترین تدبیر و بهترین رویکرد جمعی اتخاذ شود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار