بازتاب موفق اخبار حق مردم را ادا خواهد کرد

  • PDF

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از مرکز بهداشت شماره دو مشهد بازدید و ضمن تبریک سال جدید توصیه هایی را جهت انتشار هر چه بهتر خدمات در دست اقدام این مرکز ارائه کرد.

به گزارش وب دا؛ در این دیدار دکتر عماد زاده؛ مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تاکید بر انعکاس هر چه بهتر اخبار جهت دیده شدن تلاش های صورت گرفته، بیان کرد: جهت بازتاب موفق اخبار باید تلاش کرد تا زحمات در دست اقدام همانگونه که باید منتشر و در دسترس مخاطبان قرار گیرد.

وی تصریح کرد: بازتاب موفق اخبار در درجه اول کمک خواهد کرد تا حق مردم آن گونه که باید ادا شود و جامعه مخاطب ما بداند تلاش گران عرصه بهداشت با جدیت و در اقدامات عملی توانسته اند با تخلفات بهداشتی مقابله و سلامت مردم را مراقبت نمایند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان داشت: تاکید رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز در حوزه خبر و رسانه بر شفاف سازی در اخبار می باشد و بر این اساس باید روابط عمومی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد همت خود را جهت پوشش مناسب اخبار به کار بندد.

دکتر عماد زاده افزود: مردم به عنوان ولی نعمت ما باید از طریق انتشار اخبار در جریان روند اتفاقات مثبت و مفید در حوزه بهداشت و درمان دانشگاه قرار گرفته و حتی به انتقادات و مشکلات در حوزه روابط عمومی پرداخته شود.

درج ساده و شیوای خبر امری مهم و ضروری است

وی درج ساده ترین اتفاقات در قالب یک خبر ارزشمند را مهم عنوان کرد و بیان داشت: رسالت خبر این است که بتواند بدون سختی و در سادگی با زبان و ویرایشی شیوا به بیان و انتشار خبر اقدام کند؛ با توجه به جمعیت خانواده دانشگاه علوم پزشکی مشهد می توان با پوشش موفق اخبار به موفقیت های خوبی دست پیدا کرد.

در ادامه این بازدید دکتر محمدی؛ معاون فنی مرکز بهداشت شماره دو مشهد در خصوص اقدامات انجام شده و در دست اقدام این مرکر در ایام تعطیلات نوروز سال 96 گفت: این مرکز حدود 563 هزار نفر جمعیت اطراف خود را تحت پوشش دارد.

وی ادامه داد: مرکز بهداشت شماره دوی مشهد دارای 23 زیر مجموعه بهداشتی و درمانی است که در ایام تعطیلات نوروز تلاش خود را جهت ارائه خدمات درمانی و بهداشتی مناسب به مردم انجام می دهند.

دکتر محمدی افزود: واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شماره دو مشهد از ابتدای اسفند ماه سال 95 فعالیت بسیار گسترده خود را آغاز کرده است و روزانه شش تیم از فعالیت های اماکن و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی بازدید و نمونه برداری کرده اند.

سه تن مواد غذایی غیر بهداشتی معدوم شده است

معاون فنی مرکز بهداشت شماره دوی مشهد بیان داشت: بر اساس تلاش های صورت گرفته در واحد بهداشت محیط؛ سه تن مواد غذایی معدومی کشف و امحاء شده و 36 مورد پلمب از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی مشکل دار و اماکن غیر بهداشتی صورت گرفته است.

وی گفت: در این مدت به 87 مورد شکایت مردمی رسیدگی و هزار و 292 مورد صدور کارت بهداشتی انجام شده است که در مجموع 187 مورد دارای مشکل به مراجع ذی صلاح معرفی شده است.

دکتر محمدی اضافه کرد: در این ایام واحد مبارزه با بیماری ها و واحد مبارزه با هاری به صورت 24 ساعته فعال و پاسخگویی لازم را داشته است.

معاون فنی مرکز بهداشت شماره دوی مشهد، تصریح کرد: در این ایام واحد واکسیناسیون و نمونه گیری کف پا از نظر بیماری های هیپاتیروئیدی و آزمایشگاه جهت انجام آزمایش های مورد نیاز مراجعین خصوصا مزدوجین فعالیت خود را به صورت کامل انجام و 241 مراجعه کننده به مرکز معین صورت گرفته است.

در پایان دکتر عماد زاده از خدمات انجام شده در این مرکز تشکر و تلاش بیشتر خدمت گذاران بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد را خواستار شد.

مخاطبان برای دریافت تصاویر این گزارش به اینجا مراجعه کنند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار