تلاش در بازتاب خدمات بهداشتی و درمانی از مهم ترین برنامه های روابط عمومی

  • PDF

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت:از ابتدای تعطیلات نوروزی تا کنون، تلاش شد تا فعالیت های درمانی و بهداشتی حوزه های مختلف ستاد خدمات سفر زائران دانشگاه را منتشر و به سهم خود بتوانیم مردم را در جریان زحمات و تلاش جامعه بزرگ بهداشتی و درمانی دانشگاه قرار دهیم.

 به گزارش وب دا؛ دکتر علی عماد زاده با ارائه گزارشی از روند  فعالیت های روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ایام نوروز گفت: روابط عمومی دانشگاه از آغاز فعالیت ستاد، در ساختمان مرکزی دانشگاه(قرشی) با تعداد نیروی لازم در بخش های مختلف مستقر شد و به شکلی فعال در تمامی برنامه های دانشگاه حضور داشته است.  

 وی ادامه داد: این تیم در تمامی بازدیدهای مسئولین استان از جمله استاندار خراسان رضوی، رئیس دانشگاه، معاونین، دبیر ستاد خدمات سفر نوروزی و سایر مدیران و کارشناسان حوزه های مختلف ستادی، حضور یافته و پوشش کامل تصویری و خبری مناسبی از برنامه ها داشته است.

 دکتر عماد زاده ابراز داشت: واحد سمعی و بصری دانشگاه در قالب دو تیم تصویر برداری به همراه یک خبرنگار در تمامی بازدیدهای رئیس و مسئولین استانی و دانشگاهی حضور داشته و اقدام به مستند سازی،تولید،تهیه و تنظیم خبر نموده اند.

 مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان داشت: این تیم تا کنون بیش از 90 خبر و گزارش، 15 کلیپ خبری از گزارش های نوروزی و 45 گزارش تصویری در قالب بازدیدهای نوروزی را بر روی سایت دانشگاه قرار داده است.

 وی اظهار داشت: جمع آوری کلیه اخبار، تهیه مجله تصویری و طراحی شعار سال مقام معظم رهبری در صفحه نخست سایت دانشگاه،  نیز از دیگر فعالیت ها،طی این مدت به شمار می رود.

 دکتر عماد زاده ابراز داشت: تهیه پوستر کشیک نوروزی در 12 هزار نسخه، تهیه کتابچه توصیه های دارویی و غذایی در سفر توسط معاونت غذا و دارو در 10 هزار جلد و توزیع این موارد از ابتدای سال 96 به صورت روزانه در پایگاه های سطح شهر، هتل ها، مسافر خانه ها، داروخانه های شبانه روزی و مراکز بهداشتی و درمانی توسط تیم روابط عمومی دانشگاه از دیگر اقدامات بوده است.

 مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به بازدیدهای صورت گرفته از سوی این مدیریت اشاره کرد و افزود: در تمامی بازدیدهای فوق علاوه بر تبریک سال جدید و عرض خداقوت به همکاران در تلاش هستیم تا انتشار هر چه بهتر خبر را به عنوان رسالت خود،دنبال کنیم.

مخاطبان گرامی برای دریافت گزارش های تصویری فعالیت های ستاد خدمات سفر می توانند به اینجا مراجعه کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.