برنامه های مدون نهاد رهبری در سال جدید با جدیت دنبال خواهد شد

  • PDF

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گفت: نهاد نمایندگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با نگاه به گذشته برنامه های مدون و منظمی را در حوزه دانشجویی، اساتید و کارمندان دانشگاه در فضای مجازی و حقیقی دنبال خواهد کرد.

به گزارش وب دا؛ حجت الاسلام طباطبائی در خصوص اهمیت شعار سال 96 و عمده برنامه های نهاد رهبری دانشگاه در سال جاری گفت: قطعا با تاکید بر اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال؛ اهمیت حوزه اقتصاد بیش از پیش بر همه مشخص شده است.

وی ادامه داد: با نگاهی به شعارهای سالیان اخیر از سوی مقام معظم رهبری بر این تاکید ویژه پی خواهیم برد که اقتصاد به ویژه اقتصاد مقاومتی نیاز اساسی امروز کشور است.

حجت الاسلام طباطبائی، ابراز داشت: در شرایط فعلی یکی ازمشکلات عمده کشور در حوزه اقتصادی است و می طلبد؛ که مسئولین کشوری در همه ارگان ها به این امر اهتمام داشته باشند؛ در زمینه تولید و اشتغال نیز به نظر می رسد دانشگاه علوم پزشکی مشهد بتواند بخصوص در زمینه اشتغال فعالیت های خوبی را سامان دهی کند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی مشهد، اظهار داشت: امید ما این است؛ که همه مجموعه های دانشگاهی و غیر دانشگاهی با همدلی و همفکری بتوانند زمینه های تحقق این شعار را که به پشتوانه بررسی های کارشناسی شده متمادی به دست آمده ایجاد کنند.

وی به برنامه های کلی حوزه این نهاد اشاره کرد و گفت: ما با نگاه به گذشته در تلاش هستیم تا زمینه های ارتباطی خود با دانشجویان را ارتقا و توسعه داده و علاوه بر این در زمینه اساتید برنامه های منظم و مدونی در راستای هم اندیشی اساتید و کرسی های آزاد اندیشی برگزار کنیم.

 حجت الاسلام طباطبائی خاطر نشان کرد: در ارتباط با کارمندان به برگزاری برنامه های فرهنگی پرداخته و برنامه های مدون و مفصلی در حوزه های مجازی و حقیقی خواهیم داشت.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پایان، گفت: سال جدید را که مزین به سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال است را به همه دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه تبریک و امید دارم خداوند این سال را برای تمامی ملت ایران جزء یکی از بهترین سال های عمر آن ها قرار دهد. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار