موفقیت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در هشتمین جشنواره فرهنگی

  • PDF

اسامی برگزیدگان بخش کارکنان، اساتید و اعضای هیات علمی جشنواره فرهنگی در تمام رشته‌ها و دانشجویان علوم پزشکی در بخش ادبی در نخستین اختتامیه هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت اعلام شد.

به گزارش وب دا، این جشنواره در بخش های خاطره گویی، تحقیق و پژوهش، خوشنویسی، خوشنویسی شکسته نستعلیق، نقاشی خط، نقاشی و تصویرسازی، کاریکاتور،پوستر، عکس، شعر طنز، نثر طنز و شعر کلاسیک ویژه کارکنان، اساتید و اعضای هیات علمی و نثر ادبی،شعر طنز، نثر طنز و نثر کلاسیک ویژه دانشجویان برگزار شد که سه تن از دانشگاه علوم پزشکی مشهد موفق به کسب مقام برتر شدند.

بر اساس این گزارش، در بخش تحقیق و پژوهش ویژه کارکنان، اساتید و اعضای هیات علمی خانم حمیده صمدی رتبه نخست و در بخش پوستر ابوالفضل خسروجردی نیز رتبه سوم را کسب کردند.

در بخش طنز دانشجویی نیز حسن کنی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد رتبه نخست این جشنواره را کسب کرد.

به همین منظور در مراسمی که با حضور دکتر حسن هاشمی وزیر بهداشت، دکتر فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران با حضورحدود ۸۵۰ نفر از دانشگاهیان سراسر کشور، برگزار شد از برگزیدگان این جشنواره با اهداء لوح جشنواره و جایزه نقدی قدردانی شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار