اعلام نتایج مسابقات جام مولای عرشیان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

نتایج مسابقات جام مولای عرشیان دانشگاه  علوم پزشکی مشهد در رشته های تنیس روی میز، فوتبال روی میز،مسابقات دارت و بدمینتون اعلام شد.

به گزارش وب دا، در مسابقات تنیس روی میز که با شرکت 20 نفر از کارکنان واحدهای مختلف در سالن ورزشی پردیس به انجام رسید در یک جدول آسیایی حریفان به رقابت با یکدیگر پرداختند .که پس از انجام 46 بازی در این دوره از رقابتها نفرات برتر مسابقات مشخص شدند و پس از انجام بازی فینال  بازیکنان جوایز و لوح تقدیر دریافت کردند.

در این مسابقات حسن طلایی از بیمارستان امام رضا (ع) رتبه نخست، سید حسن رضوی زاده از بیمارستان هاشمی نژاد رتبه دوم و رضا آژیر از مرکز بهداشت شماره یک رتبه سوم را کسب کردند.

در مسابقات فوتبال رو میزی جام مولای عرشیان در بخش بانوان که با شرکت 11 تیم از واحدهای مختلف دانشگاه در سالن ورزشی پردیس برگزار گردید؛تیم دانشکده داروسازی متشکل از خانمها حمیده معلم زاده و میترا سوزنی رتبه نخست، تیم معاونت پژوهشی متشکل از خانمها عقیق ضیایی مهر- مهدیه فنودی به سرپرستی خانم سعیده احمدی رتبه دوم و تیم بیمارستان امام رضا(ع) متشکل از خانمها زینب عزیز محمدی- ملیحه سلیمی به سرپرستی خانم آی صنم عرفانی رتبه سوم را کسب کردند.

همچنین در مسابقات دارت بانوان جام مولای عرشیان که با شرکت 44 بازیکن از واحدهای مختلف دانشگاه در محل سالن ورزشی پردیس برگزار شد مریم صدوقی از معاونت توسعه رتبه نخست، رقیه مروی از معاونت توسعه رتبه دوم و میترا سوزنی از دانشکده داروسازی رتبه سوم را کسب کردند.

در رشته ورزشی بدمینتون هم که 18 نفر از همکاران از واحدهای مختلف در این دوره از مسابقات حضور داشتند بعد از رقابتهای تنگاتنگ لیلا اتاقی از مرکز بهداشت شماره 5 مقام نخست، خدیجه سیدی از مرکز بهداشت شماره 5 رتبه دوم و مهین ابراهیمی از دانشکده پرستاری رتبه سوم را کسب کردند.

 

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار