برگزاری کارگاه های معرفتی اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF
نخستین دور از کارگاه های معرفت افزایی اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مرداد ماه سال جاری در قالب طرح ضیافت اندیشه اساتید برگزار شد.

  نخستین مرحله از کارگاه های معرفت افزایی اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مرداد ماه سال جاری در قالب طرح ضیافت اندیشه اساتید برگزار شد.

به گزارش وب دا، این مرحله از کارگاه های معرفتی اساتید و اعضای هیات علمی از سوی دفتر هم اندیشی استادان و با حضور بیش از ۱۰۰  شرکت کننده در سالن شورای دانشکده داروسازی برگزار شد.

موضوعات ارایه شده در این دور از کارگاه ها شامل « اخلاق علمی و حرفه ای سطح یک و دو »، « معرفت شناسی سطح یک » و « اصول تعلیم و تربیت سطح یک و دو » می باشد که به ترتیب با حضور حجت الاسلام علیرضا آل بویه، دکتر عبدالرسول مشکات و دکتر سید حمید رضا علوی برگزار شد.

گفتنی است؛ دومین مرحله از کارگاه های معرفتی اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، شهریور ماه سال جاری با سه موضوع « اندیشه سیاسی، تاریخ اسلام و معرفت شناسی » برگزار خواهد شد.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار