عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد دار فانی را وداع گفت

  • PDF

عضو هیات علمی گروه فارماکولوژی دانشگاه علوم پزشکی مشهد پس از عمري تلاش در عرصه علمي، آموزشی و پژوهشی دعوت حق را لبيک گفت و جان به جان آفرين تسليم کرد.

به گزارش وب دا، دکتر کریم دولتی عضو هیات علمی گروه فارماکولوژی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد که عمر خود را در راه ارتقاء سلامت جامعه، تربيت دانشجويان، اجراي طرحهاي تحقيقاتي و خدمت صادقانه به مردم صرف کرده بود به دیار باقی شتافت.

شادروان دکتر کریم دولتی  از سال 1366 آموزش دانشجویان را در حوزه های فارماكولوژي ،اطلاعات دارویي ،داروسازي عملي برعهده داشت و علاوه برآن طرح های تحقیقاتی، پژوهشی و پایان نامه با موضوعات مختلفی را به ثمر رسانده بود.

دکتر کریم دولتی سرانجام پس از عمری تلاش در راه فرهنگ، علم ،پژوهش و خدمت به مردم شامگاه سیزدهم آبان چشم از دنیا فرو بست.

مراسم تشیع پیکر دکتر کریم دولتی روز یکشنبه 16 آبان از ساعت 9.30  در صحن آزادی حرم مطهر رضوی برگزار می شود و سپس در آرامگاه خواجه ربیع به خاک سپرده خواهد شد.

همچنین مراسم بزرگداشت زنده یاد دکتر کریم دولتی روز دوشنبه 17 آبان صبح از ساعت 8.30 الی 10.30 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 16 و همچنین  صبح روز سه شنبه 8.30 الي 10.30 در مسجد غدیر بابا علی واقع در بلوار معلم حد فاصل معلم 33 و 35 برگزار می شود. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار