پیام تسلیت رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پی ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم ایران به ویژه جامعه دانشگاهی تسلیت گفت.

به گزارش وب دا، دکتر مصطفی مهرابی بهار در این پیام آورده است، انا لله و انا الیه راجعون

 ارتحال ناگهانی و حزن انگیز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار صدیق و دیرین امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب که عمر پر برکت خود را در به ثمر رساندن انقلاب شکوهمند اسلامی ایران سپری کرد، مایه تاسف، تاثر و تالم عمیق گردید.

آن سفر كرده، در دوران رژيم طاغوت و وابسته پهلوي، رنج و محنت بسياري را متحمل شد و پس از پيروزي انقلاب اسلامي نيز با قبول مسئوليت هاي مهم همچون رياست مجلس شوراي اسلامي، رياست جمهوري، رياست مجمع تشخيص مصلحت نظام و نيز مجلس خبرگان رهبري، كوشا بود.

اینجانب به نمایندگی از هیات رییسه، اعضای هیات علمی و خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی مشهد ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم ایران به ویژه جامعه دانشگاهی تسلیت می گویم و برای روح بلند آن عزیز از دست رفته علّو درجات از درگاه حضرت احدیت خواستارم.

گفتنی است: هیات دولت جمهوری اسلامی ایران در پیامی،  این ضایعه بزرگ را به حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی ، علما و مراجع بزرگوار تقلید، خانواده گرامی ایشان و ملت شریف ایران تسلیت گفته و به مناسبت تجلیل از این یار دیرین امام و رهبری سه روز عزای عمومی و روز سه شنبه 21 دی ماه 1395 را تعطیل عمومی اعلام و ملت قدر شناس ایران را به شرکت باشکوه و تاریخی در مراسم تشیع پیکر پاک ایشان دعوت نموده است. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.