حضور و دلجویی رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد از آتش نشانان مشهد مقدس

  • PDF

در پی سانحه دلخراش پلاسکو تهران،رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به همراه جمعی از مسئولان این دانشگاه با حضور در سازمان آتش نشانی مشهد مقدس، با مسئولان و آتش نشانان این سازمان دیدار کرد.

به گزارش وب دا، دکتر مصطفی مهرابی بهار به همراه دکتر بحرینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، حجت الاسلام دکتر ابراهیمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دکتر خدایی مشاور رییس، دکتر عماد زاده مدیر روابط عمومی دانشگاه و نماینده مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه با حضور در سازمان آتش نشانی و دیدار با مدیر کل این سازمان، ضمن تسلیت و ابراز تاسف از  وقوع سانحه مرکز تجاری پلاسکو و شهادت جانسوز جمعی از آتش نشانان غیور، با همکاران ایثارگر این شهیدان در سازمان آتش نشانی مشهد دلجویی و ابراز همدردی کرد.

دکتر مهرابی بهار، ضمن تسلیت و تعزیت به همکاران مجموعه آتش نشانی و خانواده داغدیده شهیدان،از درگاه خداوند منان برای این قهرمانان نستوه رحمت بی کران و برای مجروحان بهبودی و عافیت و برای خانواده این عزیزان صبر و بردباری روز افزون آرزو کرد. 

مخاطبان گرامی برای دریافت تصاویر این گزارش می توانند به اینجا مراجعه کنند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.