هیچگونه مجوزی برای راه اندازی مرکز نگهداری از کودکان اوتیسم در مشهد صادر نشده است

  • PDF

تا کنون هیچ مجوزی مبنی بر راه اندازی مرکز نگهداری و درمان کودکان مبتلا به اوتیسم در دانشگاه علوم پزشکی مشهد صادر نشده است.

به گزارش وب دا، در پی انتشار اخباری در خصوص شکایت چند خانواده دارای کودک مبتلا به اوتیسم در زمینه آزار و اذیت جسمی کودکانشان از چند فرد حقیقی و ادعای آن افراد مبنی بر داشتن مجوز از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، به اطلاع می رساند این افراد  نه تنها از دانشگاه بلکه بر اساس بررسی های انجام شده از سوی سازمان بهزیستی نیز هیچگونه مجوزی نداشته و فعالیت آن ها غیر قانونی بوده است.

همچنین با توجه به ادعای "متشاکیان عنه " مبنی بر دارا بودن مجوز از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، این دانشگاه پیگیری های لازم را از طریق مراجع قضایی به منظور برخورد جدی با متخلفین به انجام خواهد رساند.

بر اساس این گزارش تمامی مراکز و موسسات ارائه کننده خدمات درمانی موظف به نصب مجوزهای مربوطه در معرض دید عموم هستند و شهروندان عزیز باید در زمان مراجعه به مراکز و موسسات درمانی به این موضوع دقت کافی داشته باشند.

همچنین دانشگاه علوم پزشکی مشهد آماده دریافت هرگونه شکایت احتمالی از سوی شهروندان محترم در خصوص تخلفات مراکز درمانی  و یا مداخله گران در این امور  می باشد.

شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف می توانند با شماره 38761637 واحد رسیدگی به شکایات معاونت درمان  تماس حاصل نمایند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار