شماره پاییز مجله Nanomedicine Journal منتشر شد

  • PDF

 شماره پاییز مجله Nanomedicine Journal وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شد.

به گزارش وب دا،  در این شماره ۸ مقاله در زمینه‌های نانوپزشکی، زیست‌شناسی، بیوتکنولوژی و داروسازی از محققان دانشگاه‌های مختلف کشور  و سایر کشورها به چاپ رسیده است.
مجله Nanomedicine Journal، به همت مرکز تحقیقات نانوفناوری دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و به سردبیری دکتر محمد رمضانی منتشر می‌شود. این مجله به صورت فصلنامه بوده و تاکنون سه جلد مشتمل بر ۱۳ شماره حاوی ۹۵ مقاله اصلی و ۱۲ مقاله مروری، در آن چاپ شده است.
مجله Nanomedicine Journal توانسته است علاوه بر کسب امتیاز علمی، پژوهشی از کمیسیون نشریات وزارت بهداشت، در پایگاه‌های علمی مختلفی نمایه شود و برای نمایه شدن در پایگاه اطلاعاتی ISI نیز اقدام نموده است که توسط موسسه تامپسون-رویتر در دست بررسی است.

Chemical Abstracts Service (CAS), Islamic World Science Citation Database (ISC), EBSCO, Medical-Journals-Links (MJL), DOAJ, Magiran, IrMedex  از جمله پایگاه هایی است که این مجله نمایه می شود.

این مجله از دریافت مقالات اصلی و مروری اعضا هیات علمی، محققان و دانشجویان در زمینه‌ کاربرد فناوری نانو در پزشکی، داروسازی و علوم پایه پزشکی استقبال می‌کند. لازم به یادآوری است سعی شده تا فاصله بین دریافت تا پذیرش مقاله بسیار کوتاه (حداکثر یک‌ماه) باشد.
علاقمندان به ارسال مقاله برای چاپ در این مجله می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به http://nmj.mums.ac.ir/ مراجعه نمایند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار