انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد با کشورهای آلمان و افغانستان

  • PDF

به منظور گسترش فعالیت های علمی و تحقیقاتی تفام نامه همکاری سه جانبه میان دانشگاه علوم پزشکی مشهد و کشورهای آلمان و افغانستان منعقد شد.

به گزارش وب دا، معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: به دنبال سفر گروهی از روانپزشکان آلمانی و افغانستانی به مشهد مقدس تفاهم نامه مشترکی به منظور گسترش فعالیت های علمی، تحقیقاتی و آموزشی در زمینه علوم روانی به ویژه سایکو سوماتیک منعقد شده است.

دکتر محسن تفقدی خاطر نشان کرد: بر اساس این تفاهم نامه دانشگاه علوم پزشکی مشهد به عنوان مرکز آموزش علوم روانپزشکی تعیین و به همین منظور نخستین مدرسه تابستانی در سال آینده با همکاری اساتید برجسته آلمانی در مشهد برگزار خواهد شد.

وی تعامل استاد و دانشجو و اجرای طرح های تحقیقاتی مشترک را از دیگر بند های این تفاهم نامه برشمرد.

 با توجه به پیشرفتهای وسیع و جهانی که در علوم پزشکی در حال رخ دادن است، ارتباطات قوی و همکاریهای بین المللی با دانشگاه های دیگر نقش موثری در هم افزایی و ارتقا علمی کشور خواهد داشت و از این رو دانشگاه علوم پزشکی مشهد مصمم است در جهت برقراری روابط بین المللی با دانشگاههای سایر کشورها گام بر  دارد و به تبادلات علمی و تحقیقاتی بپردازد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار